PARMAK İZİ KONTROL SİSTEMLERİ

Anahtardan çok mu sıkıldınız?
Daha güvenli bir sisteme geçiş mi yapmak istiyorsunuz?
Evinize, ofisinize, iş yerinize değermi katmak istiyorsunuz?
İşte önerimiz
PİKS (Parmak İzi Kontrol Sistemi)Parmak izli kilit üreticilerinden ve yerli bir firma olarak Türkiye’de alarm sistemi, kumanda sistemleri ve parmak izli geçiş kontrol sistemlerinin üretimini ve satışını yapan Desi firmasının ev ve iş yeri alarmları ve aynı zamanda parmak izi ile açılan kapı kilidi Desi PİKS Ütopic kilit Kahramanmaraş yetkili servisi olarak parmak izi sistemi satış ve montajını yapmaktayız. Kapı kilidi güvenliğinde anahtar şifre sistemine göre daha güvenli olarak çalışabilen parmak izi sistemleri anahtar taşıma derdini ortadan kaldırarak sisteme öğretilmiş olduğunuz parmak izlerinin okuyucuya gösterilmesinde sistem parmak izinizi tanıyarak kapıyı sizin için açacaktır. Parmak izi okuyucu ise standart ahşap ve çelik kapı kilit sistemlerine yani silindirli anahtar bareli olan kilit sistemlerinin tamamına takılabilmekte olup girilmesi kısıtlandırılmış mekânlarda kişilerin anahtarsız parmak izi ile geçiş yapmak istediği kapılara rahatlıkla takılıp kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu ürün 2 parçadan oluşmakta ve en büyük özelliği ise parmak okuma ünitesi ile motorlu barel ünitesi arasında herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyaç duyulmadan çalışabilme özelliğinin olmasıdır. Parmak izi sistemin özelliklerinden biraz bahsetmek gerekirse;

• Ofis tarzı ahşap kapılarda ve çelik kapı sistemlerinde olmak üzere birçok kapı ve kilit sistemine uyarlanabilme özelliğine sahiptir, bu şekilde tüm özel alanların parmak izi kontrolü ile giriş çıkışı sağlanmış olur.

• Desi Ütopic parmak izi okuyucu sistemi kablo bağlantısı ve enerji hattı çekmeden içerisinde bulunan 4 adet AA tip pil yardımı ile ortalama minimum 3000 tam açma ve tam kapama yapabilmektedir.

• Parmak izi kilidi kapıya monte ettikten sonra ilk 3 parmağı master parmak olarak hafızasına alır ve bu 3 master parmağın izni olmadan sisteme parmak izi tanıtılamaz ve kayıtlı parmak izleri silinemez, böylelikle sorumlu kişi kim ise onun izni olmadan sisteme dışarıdan başka kişiler tarafından müdahale edilemez.

• Parmak izi ile açılan kapı sistemimizin hafızası yüksektir ve bu şekilde kişilerin birden fazla parmağını okuyucuya tanıtarak ileride doğabilecek olan yaralanma ve parmak izinin silinmesi gibi durumlarda diğer parmak izleri ile parmak izi kilidini kullanma şansınız vardır.Teknolojinin getirdiği en güzel yeniliklerden biri olan parmak izi ile geçiş artik kapınıza hiçbir zarar vermeden kısa bir süre içinde takılmakta.

Açmak sizin sihirli parmaklarınızda!
Daha fazla bilgi edinmek için iş yerimize bekleriz…