web analytics

marasanahtarci

Parmak İzi Geçiş Sistemi

Parmak İzi Geçiş Sistemi Nedir?

Yıllardır süre gelen dairelerimizi ve ofislerimizi anahtar yardımıyla açtığımız sistemlerde diğer bir çok şey gibi değişmeye ve yeni güvenlik önlemlerini arttırmaya devam etmektedir. 

Parmak izi geçiş sistemi sizlerin evlerinize, ofislerinize ve iş yerlerinize girerken anahtar taşıma sorununu ortadan kaldırarak yeni anahtarınızı parmağınız yapma imkanını sunmaktadır. Kapınıza yerleştirdiğimiz teknolojinin son harikası ürünler ile parmağınızı okutarak kapınızı tam tur kilitleme ve açma özelliği kazandırmaktayız.

Aynı zamanda parmak izi ili kilitleyip açmanın yanı sıra dilerseniz kumanda, telefon ve yine isteğinize göre anahtarla kullanıma devam edebilirsiniz. Bu teknolojinin en güzel yanlarından biriside bu yöntemlerin hepsini aynı anda kullanabilmenizdir.

Ekstra olarak güvenliğinizi ve konforunuzu arttırmanın yanı sıra mobil uygulama sayesinde kapınızın ne zaman açıldığını, hangi saatlerde kimin giriş-çıkış yapacağına karar verebilirsiniz. 

Parmak İzi Geçiş Sistemi Güvenli midir?

Ultrasonik parmak izi tarayıcılar  daha güvenilir bir teknoloji olarak kabul ediliyor. Bu güvenlik sisteminde parmağınıza ışık vermek yerine ultrasonik ses dalgaları gönderilerek üç boyutlu görüntü yakalamaya çalışılıyor.

Ultrasonik parmak izi okuma sisteminin daha güvenilir olmasının nedeni, parmak izinin üç boyutlu görüntüsünün taklit edilmesinin neredeyse imkansız olmasından kaynaklanıyor. Bunun yanı sıra utrasonik tarayıcılar daha kararlı bir yapı sergiliyor. Parmağınız kirli ya da ıslak olduğunda bile üç boyutlu sistem sayesinde yine kusursuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Parmak İzi Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

Kapınızın ön yüzeyine montajlanan parmak izi oku sistemi cihazı, kapınızın iç kısmına montajlanan motorlu barel sistemine güçlendirilmiş ve şifresi çözülemeyen bluetooth aracılığı ile komut verir. Bu komut sonrasında motorlu barel harekete geçerek kapınızı kilitleme ve açma hareketine başlar.

Foto Galeri