IMMOBILIZER

İMMOBİLİZER Kahramanmaraşın ilk immobilizer üretim yeri olan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek, en son teknolojileri sizlere aktarmak adına, ilk günkü heyecan ve kaliteyi aynı zamanda YENİLİĞİ ilke edinerek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İmmobilizer Nedir?


2000 model ve sonrası araçlarda otomobillerin araç çalıştırma (kontak) sistemine takılan elektronik bir devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası arabayı çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu parça tamamlanmadan motor çalışmaz. İmmobilizer kelimesinin Türkçe'de kullanılan ve yaygınlaşmış bir karşılığı henüz yoktur ve halen bu teknik orjinal dildeki karşılığı ile anılmaktadır. Ancak zaman zaman İmmobilizer yerine "çipli oto anahtarı sistemi" teriminin kullanıldığı da rastlanmaktadır. Aynı şekilde "elektronik motor kilitleme", "çipli motor kilidi" gibi terimlerin immobilizer için kullanılması da düşünülebilir.

İmmobilizer İçin Cnc Makinamız;


kayıp araç anahtarları için, aracınızın hiçbir yerini sökmeden ve dokunmadan anahtar kodunuza göre çok kısa sürede anahtarınızı yapmaktayız. aynı makine ile anahtarlarınızı orijinal bir şekilde yapmak bizim asıl amacımız.