HAKKIMIZDA

1975 yılında kurulan firmamız, başarılı geçmişiyle Kahramanmaraş’ın önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Avar Elektronik Anahtar ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Avar Elektronik Anahtar, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Avar Elektronik Anahtar, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Avar Elektronik Anahtar, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir. Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü iş birlikleri ile yoluna devam etmektedir.VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı firma olmak.

MİSYONUMUZ
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ
• Her konuda dürüstlük ve bütünlük ile hareket etmek.
• Müşterilerimizi yenilikçi teknolojiler, üstün kalite, değer ve hizmetler ile memnun etmek.

•Sürekli yenilenme arzusu: İşimizde edindiğimiz pratik deneyim hiçbir şeyin sabit olmadığını gösterdi - değişim dışında. Bu nedenle yenilenme ihtiyacını kolaylıkla görebiliyoruz. İnsanların işin her alanında yeni çözümler aramalarını görüyor ve kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

AMACIMIZ
Müşterilerimize elektronik, mekanik ürün ve hizmetleri kaliteden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak....