web analytics

marasanahtarci

Çilingir Hizmetleri

Numarayı Tıkla Ara

0 530 1234 0 46

Çilingirlik Güven Gerektiren Meslektir
1974'ten günümüze Kahramanmaraş ilinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
0 530 1234 0 46
Kapıda Kalmayın Bizi Arayın
Hizmette sınır tanımayan ilkelerimiz ile 7/24 Çilingir Hizmeti vermekteyiz.
0 530 1234 0 46
Çilingir Hizmeti
Hızlı servis ağımız ile adresinize dakikalar içerisinde geliyor, kapınıza zarar vermeden siz değerli müşterilerimizi kapıda kalmaktan kurtarıyoruz.
0 530 1234 0 46
Previous
Next

Çilingir Sektöründe Biz

Kahramanmaraş ilinde 3 farklı şubemiz ile siz değerli müşterilerimize daha hızlı hizmet vermekten onur duymaktayız. Alanında uzman ekibimiz ve sürekli yenilenen teknolojileri yakından takip ederek, eğitimlere sürekli ve büyük harcamalar yapan firmamız, müşterilimize daha iyi hizmeti vermek için her gün kendini yenileme arzusuyla çilingir sektöründe hizmetini vermeye devam etmektedir.

En büyük ilkemiz olan karşılıklı güven ile her zaman kaliteli ve sağlam işler çıkarmak devamlılığımızın olmazsa olmazıdır.

Çilingir Sektöründe Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Her sektörde olduğu gibi çilingir sektörü de pek çok suiistimal ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu suiistimalleri engellemek ve kötü anılar yaşamamak için ilk görev çilingir hizmeti almak isteyen kişilerin ellerindedir. Evinize herkesi almadığınız gibi evinize gelecek olan ustayı iyi araştırmalar sonucunda çağırmanız gerekmektedir. Fakat çilingir ihtiyacında insanlar acil bir durumla karşı karşıya kaldığı için acele kararlar verip belki evine hırsızları davet ederek ileride büyük darbeler alacağı günlerin ilk temellerini burada atmaktadır.

Peki bu tür kötü insanlar ne gibi yollar izlemektedir?

  • İlk olarak en ucuz ve yanıltıcı hamleleri bina girişlerine üzerinde çilingir ismi bulunduran sticker ve etiketlerdir. Bu etiketleri incelediğimizde kimilerinde adres bile yazmaktadır. Fakat bu adresler maalesef yalan yanlış adreslerdir.  
  • İkinci ve en büyük tuzaklardan birisi internet üzerinden web sitesi açıp bu siteleri Google reklamlar üzerinden en üst sıraya taşımalarıdır. Çilingir ihtiyacı olan kişi o an ki acelesi ile çoğu zaman bırakın ismine bakmayı gördüğü ilk numarayı zaten Google güvenlidir diyerekten aramaktadır.

Bu tür kötü insanlar neyi hedeflemektedir?

Çilingir olarak hizmet veren bu kişiler kapınızın kilit sistemini öğrenmekle kalmayıp kapı göbeğini değiştirdikleri takdirde yedek anahtarın bir tanesini kendisinin alıp almadığını bile bilmediğimiz kötü bir durumla karşı karşıya kalmaktasınız. Kapı sistemini öğrenen bu kişiler daha sonra rahatlıkla kendi evi veya iş yeri gibi konutlara girerek maddi ve manevi bir çok zarara uğratmaktadırlar. 

Unutmayın çilingirlik güven gerektiren bir meslek dalıdır.

Yekili Servisi Olduğumuz Kilit Firmaları